Fotele ergonomiczne Profim – dlaczego są wyjątkowe?

Profim Fotel ergonomiczny z zagłówkiem Veris Net

Profim jest polską firmą, która od 30 lat tworzy produkty spełniające najwyższe standardy w zakresie ergonomii, jakości i wzornictwa. Profim wierzy, że możliwość odpowiedniej interakcji przedmiotów z użytkownikiem jest kluczem do ich długotrwałego użytkowania i ta wiedza pozwala nam tworzyć produkty trwałe, które są nie tylko wytrzymałe, ale również łatwe w użyciu. Ta filozofia przyświeca wszystkim produktom Profim.

Fotel ergonomiczny

Ergonomiczne krzesło biurowe to bez wątpienia jedna z najlepszych inwestycji w nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki ergonomicznemu krzesłu możemy zachować prawidłową postawę podczas pracy przy komputerze. Właściwy sposób ułożenia ciała podczas siedzenia ma bezpośredni wpływ na stan naszego układu ruchu i zwyrodnienia kręgosłupa. Prawidłowa postawa ciała ma również ogromny wpływ na układ oddechowy (dotlenienie organizmu), układ krążenia (zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia, w tym żylaków, hemoroidów). Ma również bezpośredni wpływ na sprawność intelektualną i wydajność w pracy.

Kluczowe elementy foteli Profim to między innymi:

  • regulowane oparcie,
  • autonomicznie regulowane podparcie lędźwiowe kręgosłupa,
  • wysuwane siedzisko – głębokość siedziska powinna zapewniać oparcie dla ⅔ długości ud. Nieprawidłowe wsparcie dla tej części ciała ma bezpośredni wpływ na powstawanie rwy kulszowej,
  • regulowane podłokietniki,
  • zagłówek
  • rozwiązania rzadko występujące u konkurencji jak regulacja głębokości podparcia lędźwiowego, mechanizm siedziska zapewniający lepsza dynamikę siedzenia, doskonałe dopasowanie fotela do ciała siedzącego.

Szeroką ofertę foteli ergonomicznych Profim zobaczysz w sklepie internetowym z ergonomią ergopoint.com.pl